500W makine me xixa të ftohta

KALE cold spark machineEnvironment friendly and safetly,Higher spray to 6meter ,Easy operation(can be remote controllerd)...
Mainly usd for Stage Show,Christmas Party Decos,Wedding Parties ,Concerts and so on.
If you want something special for your events ,Kale Cold Spark Machine is the best Choice for you !

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Cold sparkler machine

Cold Sparkler Machine is the most popular items in eventsLike : Concert, international conference,Wedding party…..!

Small Body makes its easy to move around , easy to do event site connection!

If you do not know how to use DMX control it , we offer remote controller for you , Makes the operation work simple as just press a buttom.

 

Specifikim produkti

TypeKL
Power500W
Powdercomposite ti 200g
TensioniAC120-230V/50-60Hz
Spray height1-5m
Modaliteti i kontrollitDMX control,remote control
DMX channel2
Applicationwedding,concerts,open ceremony,cooperate celebration,christmas decoration etc
Protection levelIP20
Product net weight7kg
Carton size29x27x31cm
Package wayCarton/flight case

Prezantimi i fotos së produktit


Sparking Raw Material : Titanium Powder

200G in a Packet which canNon-stop sparking for 30mins ,One packet Titanium Powder for one sparking machine can use for 3-5 wedding events

Safety: its can be shipped by aircargo /DHL /UPS/FEDEX….

Customers Feedback for wedding events

Fireworks Pyro Machines : It helps to creat a romantic atmosphere in the wedding party

Concert with sparklers ,can spark up the feelings of the audiances

Parties effect


Përparësitë:

  • Super quality and competitive price enjoy a good reputation in the market
  • R i pasur me përvojë&Ekipi D ofrojnë OEM&Projektet ODM për të përmbushur kërkesat tuaja të veçanta.
  • Your inquiry would be fast reply within 24 orë.
  • Shërbim në kohë dhe profesional pas shitjes,our Sales team with technician team visit our customers abroad several times each year .Such as: Kenya,Filipinet dhe Vietnami etj.

Fabrika


Bëni kontrollin e cilësisë në mënyrë rigoroze me secilin hap të prodhimit,të gjitha pajisjet e fazës duhet të testohen 24 orë dhe të punojnë në mënyrë të qëndrueshme.

Ekspozita


Merrni pjesë në tinguj profesional&ekspozitë e dritave çdo vit,tregojnë produktet dhe filozofinë tonë unike të dizajnit.

 

Vizitë e klientit


Sidomos dritat me cilësi të mirë na ndihmojnë të tërheqim gjithnjë e më shumë klientë në të gjithë botën.

 

Vizitë e klientëve jashtë vendit


Ne gjithashtu vizitojmë klientin për të ofruar shërbime të ndryshme,madje duke u bërë miqtë e tyre më të mirë;të njohë kërkesat reale të produktit,duke i ndihmuar ata të fitojnë më shumë treg.

FAQ

P1: A jeni fabrikë apo kompani e tregtisë së jashtme?

A: KALE është prodhues profesional në ndriçimin e skenës dhe ka departamentin e vet të shitjeve të huaja me 8 vite përvojë eksportuese.

 

P2: Mund të keni porosi të mostrës?

A:po, porosia shembull për provë është në dispozicion.

 

P3: Sa është koha e dorëzimit?

A: Dërgesa do të planifikohet brenda 2-10 days after the down payment received.

 

P4: Cili është afati juaj i pagesës?

A: We accept T/T,Western Union, Money Gram…..

 

P5: Si të bëni një porosi?

A: Së pari, please send us your inquiry via email , atëherë pas konfirmimit të kuotimit ne do t'ju dërgojmë proform faturë për pagesën tuaj. Të mirat do të dorëzohen kur pagesa të merret.

 

Q6: Sa e gjatë është garancia?

A: Our Sparkler ,we offer our customer one year warranty ! During Warranty ,if any problem (manmade problem exclusive) occures ,we shall be responsible for it ! All our products with Life time technical support from our factory !

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI