3000W makineri profesioniste me mjegull të ulët

New design 3000w professional low lying fog machine, the best stage effect equipment among fog machine, high density and long lasting smoke, if you want smog decorations for your wedding, music festival or concerts whatever, this mist machine is your best choice!

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

3000W makineri profesioniste me mjegull të ulët

Specifikim produkti

Power supply AC110v-220v 50/60Hz
Fuel consumption 2h / L
Power 3000w
Actual working power 1700W
Atomization head30
Warm-up time 3 minutes
Modaliteti i kontrollit remote control (typically within 10 meters), DMX512, manual timing and quantitative control
Output 7000 cuft/min
Applicable site range indoor 100-150 square meters one machine
Fuel tank capacity 2L
Machine net weight 29 KG
Machine net size 81x42x55CM
Gross weight 57.5kg (flight case 20KG) (including accessories, two barrels of oil)
Flight case package size 87x49x67cm

 

Prezantimi i fotos së produktit


Two smoke outlets

Bigger smoke volume diffuse quickly

Customers Feedback for weding events

Once fantastic wedding,unforgettable memories in your life!

Përparësitë:

  • Super cilësi dhe çmim konkurrues gëzojnë një reputacion të mirë të blerësit,disa janë shumicë,disa janë kompani udhëheqëse me qira.
  • R i pasur me përvojë&Ekipi D ofrojnë OEM&Projektet ODM për të përmbushur kërkesat tuaja të veçanta.
  • Kërkesa juaj do të përgjigjet me durim brenda 24 orë.
  • Shërbim në kohë dhe profesional pas shitjes,ekipi ynë shkon në vendin e klientit duke i vizituar ata disa herë çdo vit.siç është Kenia,Filipinet dhe Vietnami etj.

Fabrika


Bëni kontrollin e cilësisë në mënyrë rigoroze me secilin hap të prodhimit,të gjitha pajisjet e fazës duhet të testohen 24 orë dhe të punojnë në mënyrë të qëndrueshme.

Ekspozita


Merrni pjesë në tinguj profesional&ekspozitë e dritave çdo vit,tregojnë produktet dhe filozofinë tonë unike të dizajnit.

 

Vizitë e klientit


Sidomos dritat me cilësi të mirë na ndihmojnë të tërheqim gjithnjë e më shumë klientë në të gjithë botën.

 

Vizitë e klientëve jashtë vendit


Ne gjithashtu vizitojmë klientin për të ofruar shërbime të ndryshme,madje duke u bërë miqtë e tyre më të mirë;të njohë kërkesat reale të produktit,duke i ndihmuar ata të fitojnë më shumë treg.

FAQ

P1: A jeni fabrikë apo kompani e tregtisë së jashtme?

A: KALE është prodhues profesional në ndriçimin e skenës dhe ka departamentin e vet të shitjeve të huaja me 18 vite përvojë eksportuese.

 

P2: Mund të keni porosi të mostrës?

A:po, porosia shembull për provë është në dispozicion.

 

P3: Sa është koha e dorëzimit?

A: Dërgesa do të planifikohet brenda 2-10 ditë pas pagesës së marrë.

 

P4: A mund të pranoni urdhër urgjent?

A: po, KALE ka depon e vet dhe inventarin e produkteve për porosi urgjente.

 

P5: Cili është afati juaj i pagesës?

A: Ju mund të zgjidhni T / T, Western Union, Payapl dhe llojet e tjera të pagesës do të konsiderohen gjithashtu, ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion.

 

Q6: Si të bëni një porosi?

A: Së pari, ju lutemi na dërgoni kërkesën tuaj përmes emailit ose alibaba, atëherë pas konfirmimit të kuotimit ne do t'ju dërgojmë proform faturë për pagesën tuaj. Të mirat do të dorëzohen kur pagesa të merret.

 

P7: Sa e gjatë është garancia?

Ne garantojmë produktet tona për një vit. Nëse prishet gjatë asaj periudhe, ne ofrojmë një njësi zëvendësimi plotësisht falas. Produktet tona janë shumë të besueshme, por ne ju rekomandojmë të merrni një garanci të zgjatur.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI